Safari na vodných skútroch

Požičovňa nielen pre držiteľov oprávnenia Vodca malého plavidla, kat. B:

 

Safari na vodných skútroch I.

 

Plavba na vodnom skútri z nášho pontónu vo Vlčom hrdle až do Čunova a späť, alebo jazda v tomto úseku v trvaní:

30 min. - 60 EUR ( počas víkendov)

60 min. - 110 EUR/ 70 Litrov

3 hod. -   270 EUR/ 70 Litrov

K vasej jazde zabezpecime:  vesty, prilby, cena zahŕňa palivo a prenájom vodného skútra. Podmienkou prenájmu je preukaz Vodca malého plavidla kat. B, v prípade záujmu je možná jazda pod vedením skúseného inštruktora . 

 

Záujmcom ponúkame plavby s doprovodom, v prípade, že nevlastníte preukaz Vodca malého plavidla kat. B 

 

 

 

Safari na vodných skútroch II.

 

Plavba na vodnom skutri pre 1-2 osoby zacina v rekreacnom pristave Vlcie hrdlo, pokracuje dolu tokom popri Jaroveckom ramene k vodnemu dielu v Cunove, s moznostou navstevy mariny a obcerstvenia v restauracii na vode Modra Cajka, dalej plavba k Hamuliakovu, navrat spat do Vlcieho hrdla. K vasej jazde zabezpecime kompletnu vystroj: neopreny, vesty, prilby, cena zahrna doprovod skuseneho instruktora na druhom skutri - tandem.

Cena plavby je 180 EUR.

Cas vyletu 1,5 hod.

 

 

Safari na vodných skútroch III.

 

Plavba na vodnom skutri pre 1-2 osoby zacina v rekreacnom pristave Vlcie hrdlo, pokracuje dolu tokom popri Jaroveckom ramene k vodnemu dielu v Cunove, s moznostou navstevy mariny a obcerstvenia v restauracii na vode Modra Cajka, dalej plavba k Cilistovu, volna plavba v lokalite, navrat spat do Vlcieho hrdla. K vasej jazde zabezpecime kompletnu vystroj: neopreny, vesty, prilby, cena zahŕňa doprovod skúseného inštruktora na druhom skútri - tandem.

Cena plavby je 250 EUR.

Cas vyletu 2 hod.