Hot chilli - Is our trademark for serving you as a cruise on the Danube, Safari on water scooters, boat charters and captain services, Captain courses.

 

 

Treat yourself to the feeling of freedom and enjoy an extraordinary experience or a bit of adrenaline trip by one of our speedboarts on the Danube, or try the Safari ride on waveruners.

 

Experience a cruise on the Danube with us, we offer you an attractive and romantic view of our boats and water scooters on the bank of Bratislava, the adjacent bays and sides, the Slovak and Austrian parts of the Danube. Our captains will professionally and safely accompany you on your voyage.

 

You do not have to own the ship, just rent it with us.

 

Whether you go in a tie, in costume, or in sneakers, you can take up to 7 people per boat.

 

Výletné plavby po Dunaji

1

Večerná plavba


Doprajte si nový, nevšedný pohľad na večernú Bratislavu z paluby motorového člna. Využite príležitosť preplaviť sa popod bratislavskými mostmi, uvidieť novú dominantu Bratislavy - osvetlené nábrežie Eurovea z vodnej hladiny, historické nábrežie Bratislavy, Redutu, Bratislavský hrad, moderné nábrežie River Park. Nástup a výstup je vo Vlčom hrdle, v čase od 18:00 – 24:00; dĺžka výletu cca 1-1,5 hod., max. počet pasažierov 6, plus kapitán. Fľaša sektu v cene. Cena výletu: 170€.

2

Romantická plavba

 

Ponúkame Vám romantickú plavbu pre dvoch z mariny vo Vlčom hrdle popri bratislavskom nábreží do romantického zákutia. Z vodnej hladiny uvidíte nábrežie Eurovea, osobný prístav v historickej časti Bratislavy, Redutu, Bratislavský hrad a podhradie, River Park. Výletné lode Vás prevezú pod bratislavskými mostmi ku Karloveskému ramenu, kde si malebnú scenériu môžete vychutnať s pohárom sektu. Cena plavby je 140 EUR, čas výletu cca 1 hod, fľaša sektu v cene.

3

Nábrežie Bratislavy

 

Ponúkame Vám oblúbenú plavbu z mariny vo Vlcom hrdle, popri bratislavskom nábreží. Z vodnej hladiny uvidíte nábrežie Eurovea, osobný prístav v historickej časti Bratislavy, Redutu, Bratislavský hrad a podhradie, River Park. Výletné člny Vás prevezú pod bratislavskými mostmi ku Karloveskému ramenu, kde si malebnú scenériu môžete vychutnať s pohárom sektu. Cena plavby je 150 EUR, čas výletu cca 1 hod, max. počet pasažierov 6, plus kapitán, fľaša sektu v cene.

4

Bratislava - Devín - Jarovecké rameno - Danubiana

 

Trasa zahŕňa plavbu popri bratislavskom nábreží, pred Eurovea, River Park, Bratislavský hrad, k hradu Devín s prestávkou priamo pod hradom. Plavba späť do centra Bratislavy, ďalej dolu tokom do Jaroveckého ramena, prehliadka ramena s hausboatmi a vyradenými dunajskými loďami, ďalej k vodnému dielu Čunovo, kde je možnosť prehliadky galérie moderného umenia Danubiana alebo návštevy mariny – reštaurácie na vode a následne plavba späť do Vlčieho hrdla. Cena plavby je 300 €, cena zahŕňa 1 hod čakania,  fľaša sektu v cene. Čas výletu cca 3 hod., podľa voľby klienta.
Po dohode možnosť nástupu na móle pod River Park-om.
5

Bratislava - Jarovecké rameno

 

Obľúbená plavba z Vlčieho hrdla dolu tokom do Jaroveckého ramena, prehliadka ramena s hausboatmi, vyradenými obývanými dunajskými loďami a plavby hore tokom Dunaja späť. Možnosť občerstvenia v marine, kúpanie, cena zahŕňa 30 min. čakania. Cena plavby je 150 €. Čas výletu cca 1,5 hod,  fľaša sektu v cene.

6

Bratislava - nábrežie Bratislavy - Jarovecké rameno 

 

Njaobľúbenejšia trasa zahŕňa plavbu z Vlčieho hrdla, popri bratislavskom nábreží, pred Eurovea, popod bratislavské mosty, osobný prístav v historickej časti Bratislavy, Redutu, Bratislavský hrad a podhradie, River Park. Plavba pokračuje dolu tokom do Jaroveckého ramena, kde je prehliadka ramena s hausboatmi a vyradenými obývanými dunajskými loďami. Cena plavby je 200 €, cena zahŕňa 30 hod. čakania a späť. Čas výletu cca 2-3 hod, fľaša sektu v cene.

7

Hainburg

 

Trasa zahŕňa prehliadku bratislavského nábrežia, plavbu popri dominantách Eurovea a SND, Bratislavský hrad, hostirockú časť Bratislavy, osobný prístav, River Park, popri zátoke Riviéra, pod hradom Devín, prehliadku nábrežia mesta Hainburgu z člna a späť. Cena plavby je 210 €, čas výletu cca 2-3 hod.

Po dohode možnosť nástupu na móle pod River Park-om.

8

Orth an der Donau

 

Trasa zahŕňa plavbu popri bratislavskom nábreží, SND, Eurovea a River Park, Bratislavský hrad, pod hradom Devín, prehliadku nábrežia Hainburgu z člna, návštevu známej rekreačnej oblasti Orth na Dunaji, s výbornou reštauráciou zameranou aj na rybie špeciality, s vonkajším sedením. Prostredie je vhodné aj pre rodiny s deťmi. Cena plavby je 350 €, cena zahŕňa čakanie 2 hodiny. Čas výletu cca 4-5 hod. podľa voľby klienta, fľaša sektu v cene.

9

Devín

 

Trasa zahŕňa plavbu popri bratislavskom nábreží, plavbu popri dominantách Bratislavy, jej novej a historickej časti, pred Eurovea a SND, Bratislavský hrad, River Park, popri zátoke Riviéra, k atraktívnej historickej pamiatke, k hradu Devín, s prestávkou na pohár sektu priamo pod hradom a späť. Čas výletu cca 2-3 hod, fľaša sektu v cene. Cena plavby je 190 €.

Po dohode možnosť nástupu aj na móle pod River Park-om. 

10

Galéria Danubiana

 

Trasa zahŕňa plavbu dolu tokom z Vlčieho hrdla do Jaroveckého ramena, prehliadku ramena s hausboatmi, vyradenými obývanými dunajskými loďami, k vodnému dielu Čunovo, možnosť prehliadky galérie moderného umenia Danubiana a návštevy botela – reštaurácie na vode. Cena plavby je 190 €, cena zahŕňa 1 hod. čakania a späť. Čas výletu cca 2-3 hod.

11

Čilistov

 

Trasa zahŕňa plavbu z Vlčieho hrdla popri bratislavskom nábreží, River Park, popri zátoke Riviéra, pod hradom Devín, späť dolu tokom do Jaroveckého ramena, prehliadku ramena s hausboatmi, vyradenými dunajskými loďami, plavbu vodným dielom do Čilistova, návštevu prístavu Kormorán, možnosť prehliadky rekreačnej oblasti. Možnosť riadenia lode v určitých úsekoch. Cena plavby je 330 €, čakanie 1 hodinu v niektorej z marín, resp. reštaurácii na Dunaji. Čas výletu cca 3-4 hod. podľa voľby klienta, fľaša sektu v cene.

12

Safari I.

 

Plavba na vodnom skutri pre 1-3 osoby sa zacina v rekreacnom pristave Vlcie hrdlo, pokracuje dolu tokom popri Jaroveckom ramene k vodnemu dielu v Cunove, s moznostou navstevy mariny a občerstvenia v restauracii na vode Modrá Čajka, ďalej plavba k Hamuliakovu, navrat spat do Vlcieho hrdla. K vasej jazde zabezpecime kompletnu vystroj: neopreny, vesty, prilby, cena zahrna doprovod skuseneho instruktora na druhom skutri. Cena plavby je 140 EUR. Cas vyletu cca 1,5 hod.

13

Safari II.

 

Plavba na vodnom skutri pre 1-3 osoby zacina v rekreacnom pristave Vlcie hrdlo, pokracuje dolu tokom popri Jaroveckom ramene k vodnemu dielu v Cunove, s moznostou navstevy mariny a obcerstvenia v restauracii na vode Modra Cajka, dalej plavba k Cilistovu, volna plavba v lokalite, navrat spat do Vlcieho hrdla. K vasej jazde zabezpecime kompletnu vystroj: neopreny, vesty, prilby, cena zahrna doprovod skuseneho instruktora na druhom skutri. Cena plavby je 180 EUR. Cas vyletu cca 2 hod.

14
Marina Vlčie hrdlo